Taking too long? Close loading screen.

Zdobądź status przedsiębiorstwa społecznego

Zdobądź status przedsiębiorstwa społecznego

Zdobądź status przedsiębiorstwa społecznego

Zdobądź status przedsiębiorstwa społecznego!

W dobie dzisiejszych czasów i rozwoju sektora ekonomii społecznej w Polsce, ważnym aspektem jest uzyskanie statusu przedsiębiorstwa społecznego.

Status ten otwiera różne możliwości dla przedsiębiorstw społecznych zarówno w działaniach Ośrodków Wsparcia Ekonomii Społecznej jak i w działaniach Regionalnego Centrum Polityki Społecznej.

Zachęcamy podmioty ekonomii społecznej do składania wniosków o nadanie statusu przedsiębiorstwa społecznego do właściwych Ośrodków Wsparcia Ekonomii Społecznej.

W jakim celu? By przedsiębiorstwo społeczne mogło uzyskać wsparcie finansowe lub możliwość ubiegania się o społeczne zamówienia publiczne.

Wpisanie na ogólnopolską listę przedsiębiorstw społecznych powoduje również większą widoczność przedsiębiorstw społecznych dla sektora ekonomii społecznej i jej otoczenia ze względu na publikację listy zarówno na stronie ekonomiaspoleczna.gov.pl w Ministerstwie Pracy, Rodziny i Polityki Społecznej jak i na stronie Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi.

Łatwo dostępna baza przedsiębiorstw społecznych zwiększa skuteczność systemu wsparcia i pomaga w promocji przedsiębiorstw społecznych jak i oferowanych przez nich usług i produktów.

Dzięki temu przedsiębiorstwa społeczne zyskają dodatkową możliwość pozyskiwania klientów i zamówień oraz uczestnictwa w spotkaniach lub innych wydarzeniach dla nich dedykowanych.

Zapraszamy do współpracy!

Nasz adres:

Baltic Business Media

Kraków, ul. Wadowicka 12/151

30-415 Kraków

e-mail: office@balticbusinessmedia.eu

Tel:+48 570 464 329

Zapraszamy na www.balticbusinessmedia.eu

https://www.facebook.com/BBMedia2018/

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Enter your keyword