Taking too long? Close loading screen.

Projektowanie stron www Kraków

PROFESJONALNE STRONY WWW W BARDZO ATRAKCYJNEJ CENIE!

Strony firmowe, Landing Page, e-sklepy, strony internetowe dla małych i średnich firm

W dzisiejszych czasach bez sensownej strony www ani rusz – nie oszukujmy się – jest to aktualnie najczęściej pierwsza wizytówka, pierwszy kontakt z naszymi potencjalnymi klientami. Przy dzisiejszej konkurencji posiadanie odpowiedniego serwisu www jest koniecznością.

Stworzymy dla Ciebie profesjonalną stronę www w bardzo atrakcyjnej cenie. Zrealizowaliśmy już 75 projektów różnych serwisów internetowych.

Nasze serwisy tworzymy w oparciu o licencjonowane oprogramowanie, własne narzędzia, zgodnie ze współczesnymi standardami i trendami w zakresie kreacji wizerunku. Mamy zespół swoich grafików, którzy projektują unikatowe grafiki dostosowane do Twojego biznesu.

Zapewniamy poradę i kompleksową obsługę związaną z uruchomieniem strony www w internecie.

Zapoznaj się z możliwościami poniżej.

Zapraszamy! Współpracuj z nami, pomagaj potrzebującym!

75

ZAPROJEKTOWANYCH I WDROŻONYCH SERWISÓW WWW

10

ZAPROJEKTOWANYCH I WDROŻONYCH SKLEPÓW E-COMMERCE

STRONY WWW

STRONY WWW

Opracowanie unikalnych projektów stron internetowych.
Oferujemy opracowanie unikalnego projektu strony www przez zespół profesjonalnych projektantów zgodnie z wymaganiami i życzeniami klienta. Zamów stronę www już dziś – zyskaj rabat 30%.

SOCIAL MEDIA

SOCIAL MEDIA

Rejestracja i prowadzenie strony firmowej na Facebook, Google+, LinkedIn, Instagram
Oferujemy tworzenie, wypełnianie treścią i prowadzenie grup oraz stron firmowych na portalach Facebook, Google+, LinkedIn  w celach marketingowych w mediach społecznościowych.

E-SKLEPY

E-SKLEPY

Tworzenie sklepu internetowego jest priorytetową procedurą dla małych, średnich i dużych firm. Dziś handel online aktywnie przechwytuje inicjatywę ze sklepów stacjonarnych. Wysokiej jakości strona internetowa z towarem – zasada skutecznej sprzedaży.

REKLAMA W GOOGLE

REKLAMA W GOOGLE

Przed uruchomieniem kampanii reklamowej Google AdWords lub Facebook/Instagram, przeprowadzamy zestaw działań mających na celu określenie postawionych zadań. W odpowiednim czasie uruchamiamy kampanię i monitorujemy.

LANDING PAGE

LANDING PAGE

Strona Landing Page to docelowa jednostronna witryna, na którą użytkownik trafia po kliknięciu reklamy. Główną cechą strony docelowej jest to, że zawiera wezwanie do działania i zapewnia klientom tylko te informacje, których szukał. Podczas tworzenia stron korzystamy z popularnego i wygodnego systemu CMS.

UTRZYMANIE STRONY

Utrzymanie strony

Dla każdej strony www oprócz jej tworzenia, ważne jest również jej dalszy rozwój i utrzymanie. Konieczne jest zapewnienie terminowej aktualizacji informacyjnej: od najnowszych wiadomości po zmiany cenników.

PRZYKŁADOWE SERWISY WWW

Zapoznaj się z naszymi projektami!
LIVE DRONE
LIVE DRONE

Glowne/ www

ENEIA
ENEIA

Glowne/ www

NASZA ENERGIA
NASZA ENERGIA

Glowne/ www

EURO PALLET
EURO PALLET

Glowne/ www

FRUITY LAND
FRUITY LAND

Glowne/ www

LEADER TEAM
LEADER TEAM

Glowne/ www

ALL WORK
ALL WORK

Glowne/ www

CHRONO FASHION
CHRONO FASHION

Glowne/ www

METALLIX ENG.
METALLIX ENG.

Glowne/ www

IKEA UA
IKEA UA

Glowne/ www

UKRFIRMS
UKRFIRMS

Glowne/ www

WWW
WWW

Glowne/ www

SKLEP INTERNETOWY - KROK PO KROKU.

Opis działań przy uruchomieniu serwisu e-commerce

Sklepy internetowe są priorytetowym narzędziem sprzedaży dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Dziś handel online aktywnie przechwytuje inicjatywę ze sklepów stacjonarnych. Wysokiej jakości sklep internetowy musi spełniać wiele kryteriów i mieć kilka wymaganych elementów.

Tworzenie sklepu internetowego obejmuje następujące elementy:

– Opracowanie standardowej i adaptacyjnej wersji dla urządzeń mobilnych;
– Tworzenie unikalnego projektu internetowego i opracowywanie identyfikacji wizualnej;
– Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek, tworzenie odpowiedniej struktury witryny;
– Wypełnianie głównej treści, demo content;
– Administracja stron, wsparcie techniczne.

Tworzenie projektu.
Możesz zamówić sklep internetowy z przygotowanym szablonem. W razie potrzeby struktura i projekt będą tworzone od zera dla potrzeb klientów. Firma oferuje klientom podstawowy zestaw motywów i kolorów – zmniejszy to czas tworzenia stron. Tradycyjnie witryny minimalizują ilość treści flash, ponieważ przy niskich prędkościach internetowych wszystkie strony mogą być renderowane nieefektywnie. W zależności od potrzeb klienta programiści wybierają optymalny silnik, na którym zostanie utworzony sklep. Pozwoli to zoptymalizować strony i uprości strukturę.

Kolejnym etapem rozwoju jest tworzenie systemów płatności i integracja panelu administracyjnego z różnymi usługami. Na przykład zespół łączy witrynę z kartami bankowymi i kontami, a także integruje strony z sieciami społecznościowymi. Dalsza promocja jest zawarta w innym zakresie usług.

Optymalizacja strony
Sklep internetowy pod klucz obejmuje nie tylko jego tworzenie, ale także optymalizowanie i konfigurowanie parametrów SEO. Przyspieszy to uruchomienie i przyciągnie więcej odbiorców docelowych w pierwszych tygodniach po aktywacji. Ta usługa obejmuje tworzenie unikatowych treści, a także tworzenie znaczników, semantycznego rdzenia.

Stwórzenie sklepu internetowego dziś kosztuje taniej – może sobie pozwolić nawet małą firmę zajmującą się sprzedażą detaliczną lub hurtową. Napisz do nas, skontaktuj się ze specjalistą w sprawie rozwoju sklepu internetowego.

Enter your keyword