Taking too long? Close loading screen.

Promocja online, social media

PROMOCJA ONLINE

Promocja online, z wykorzystaniem potencjału szeregu kanałów to w dzisiejszych dynamicznych czasach najskuteczniejsza i najbardziej efektywna pod kątem kosztów forma dotarcia do odbiorców.

Wykorzystujemy kompleks różnych, uzupełniających się działań żeby promować Twój biznes. Pracujemy w tym obszarze od ponad 15 lat, co w żaden sposób nie uśpiło naszej czujności – korzystamy z najnowszych rozwiązań – równoległe działania na różnych frontach pozwalają osiągnąć efekt.

Obsługujemy najbardziej powszechne kanały promocji online – Facebooka, Twittera, LinkedIN czy optymalizację w ramach wyszukiwarki Google.

Działamy skutecznie także w płatnych formach promocji za pośrednictwem social media, ze szczególnym uwzględnieniem kampanii Facebook ADS oraz Google ADS.

Nad każdą formą działań promocyjnych pracujemy razem z Tobą, zapewniamy okresowe raporty z wyników kampanii, doradzimy Ci pod kątem doboru odpowiednich działań i wycenimy zgodnie z Twoimi możliwościami.

Social media stanowią kanał promocji, którego nie sposób przecenić – jest to możliwość wyjścia na bardzo szeroką publiczność, przy stosunkowo niewielkich nakładach – liczy się przede wszystkim wartość i jakość prezentowanych treści, a może głównie ciekawy, niestandardowy pomysł?

Tworzymy bez przerwy – kreacja jest naszą domeną. Jeśli tylko masz trochę odwagi, pomożemy Ci pokazać się z najbardziej interesującej strony.

Poza samą koncepcją, wcale nie boimy się roboty. Poprowadzimy Twoje konta firmowe na wszystkich kanałach social media, z których korzystasz. Przeanalizujemy dotychczasowe ruchy i opracujemy strategię promocji w czasie, tak aby zwiększyć efekt i przynieść więcej klientów.

Współpracuj z nami, pomagaj potrzebującym!

 

KONTO FIRMOWE FACEBOOK, TWITTER, LINKEDIN

GOOGLE ADS - KAMPANIE PROMOCYJNE

Kampanie promocyjne Google ADS to doskonałe narzędzie do zwiększenia ruchu na swojej stronie, wspomagania sprzedaży. Zakładamy i obsługujemy kampanie Google ADS, raportujemy wyniki.

Przeznaczony budżet w wielu wypadkach przekłada się wprost proporcjonalnie na zwiększenie sprzedaży. Mamy najlepszych specjalistów, szkolonych bezpośrednio u źródła, którzy zadbają o skuteczność Twojej kampanii.

Kampanie promocyjne mogą mieć różny charakter – od tekstowych, poprzez remarketingowe i wizualne. Doradzimy jaką kampanię wybrać najlepiej dla Twojego biznesu.

Facebook ADS wykorzystujemy przede wszystkim do dotarcia do klienta detalicznego, a także do prezentowania informacji celowanych do skrupulatnie dobranych grup odbiorców, przede wszystkim celem zwiększenia świadomości marki czy zintegrowania środowiska Twoich odbiorców.

Przeprowadzimy Cię przez cały proces promocji za pośrednictwem Facebooka, od założenia i obsługi konta firmowego, aż po prowadzenie skutecznej promocji za pośrednictwem Facebook ADS.

FACEBOOK ADS - KAMPANIE PROMOCYJNE

Enter your keyword