Taking too long? Close loading screen.

Ostatnia szansa na zapisy na BBF! Jutro rusza 11.edycja Baltic Business Forum.

Ostatnia szansa na zapisy na BBF! Jutro rusza 11.edycja Baltic Business Forum.

Ostatnia szansa na zapisy na BBF! Jutro rusza 11.edycja Baltic Business Forum.

Już jutro w Świnoujściu rozpoczyna się 11.edycja Baltic Business Forum. W ciągu trzech dni odbędzie się szereg ważnych i ciekawych spotkań, rozmów oraz paneli konferencyjnych. Jest jeszcze szansa, aby wziąć udział w BBF. Przypominamy, konferencja odbędzie się w hotelu Radisson Blu Resort Świnoujście. Baltic Business Media jest oficjalnym partnerem BBF.

Jednym z paneli będzie spotkanie przedsiębiorców i samorządowców z Klubem Radców Handlowych przy Krajowej Izbie Gospodarczej.

Radcy Handlowi należący do KIG to zagraniczni dyplomaci akredytowani w Polsce, zajmujący się tematyką gospodarczo-handlową. Rozmowa z przedstawicielami ponad 20 krajów podczas Baltic Business Forum to doskonała okazja do znalezienia możliwości biznesowych zagranicą i w Polsce. Dzięki spotkaniu z Radcami Handlowymi przedsiębiorcy mogą nawiązać relacje handlowe, znaleźć rynek zbytu dla swoich produktów i usług lub skontaktować się z nowym importerem. Spotkanie ma na celu także promowanie współpracy międzysamorządowej i międzypaństwowej, wspólnych przedsięwzięć i inwestycji.

Chcemy przyczynić się do inicjowania i wdrażania dwustronnych i wielostronnych umów gospodarczych i traktatów. Jesteśmy przekonani, że nawiązane kontakty zaowocują współpracą gospodarczą pomiędzy włodarzami regionu i lokalnymi firmami a przedstawicielami biznesu z krajów reprezentowanych przez członków Klubu.

Zapraszamy do współpracy!
Nasz adres:
Baltic Business Media
Kraków, ul. Wadowicka 12/151
30-415 Kraków
e-mail: office@balticbusinessmedia.eu
Tel:+48 570 464 329
Zapraszamy na www.balticbusinessmedia.eu
https://www.facebook.com/BBMedia2018/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Enter your keyword