Taking too long? Close loading screen.

Najnowsze trendy marketingowe w 2019 roku

Najnowsze trendy marketingowe w 2019 roku

Najnowsze trendy marketingowe w 2019 roku

Rozpoczynamy prezentację najnowszych siedmiu wybranych trendów marketingowych w 2019 roku, które z pewnością mogą przyczynić się do rozwoju firmy. Dziś “budowanie relacji, nie natychmiastowa sprzedaż”.

Sytuacja na rynku i trendy zmieniają się bardzo szybko. Stare metody nie przynoszą zawsze tak spektakularnych efektów jak kiedyś, bo konsumenci zdążyli się już do nich przyzwyczaić. Cały czas warto ewoluować i szukać nowych metod dotarcia do klientów. Trzeba robić to, czego nie zdążyła zrobić jeszcze konkurencja, oraz to, czym konsument nie jest jeszcze znudzony.

Firmy, które zaczynają stosować nowe metody, mają duże szanse na uzyskanie przewagi w bardzo  konkurencyjnych marketingowych realiach.

Budowanie relacji, nie natychmiastowa sprzedaż

Każdy chciałby stworzyć jeden, super konwertujący banner czy stronę landingową, pokazać ją potencjalnemu klientowi i od razu sprzedać swój produkt. Te czasy już jednak dawno minęły. Skupianie się na jak najszybszej sprzedaży, nie przynosi już takich rezultatów co kiedyś.

Dzisiejszy klient oczekuje wysłuchania jego potrzeb. Premiowane są te firmy, które rozumieją, że czasem warto zadziałać długodystansowo. Warto zbudować z klientem relację, na początku nawet dać mu coś za darmo, nauczyć go czegoś. Taki klient zaczyna to doceniać i nam ufać, bo nikt inny go tak nie traktuje.

Często wystarczy pokazać co mamy do zaoferowania i klient robi zakup bez mrugnięcia oka, bo nam ufa. Przeskakujemy cały skomplikowany proces sprzedaży włącznie z udowadnianiem naszej przewagi nad konkurencją. Wszystko dlatego, że obraliśmy długoterminową strategię i zbudowaliśmy dobrą relację z klientem.

Zapraszamy do współpracy!

Nasz adres:

Baltic Business Media

Kraków, ul. Wadowicka 12/151

30-415 Kraków

e-mail: office@balticbusinessmedia.eu

Tel:+48 570 464 329

Zapraszamy na www.balticbusinessmedia.eu

https://www.facebook.com/BBMedia2018/

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Enter your keyword