Taking too long? Close loading screen.

Grupa inicjatywna BBM Łukasz Piechota

Grupa inicjatywna BBM Łukasz Piechota

Grupa inicjatywna BBM Łukasz Piechota

Kontynuujemy prezentację osób, które przyczyniły się do powstania Baltic Business Media i które tworzą jej grupę inicjatywną. Dziś Łukasz Piechota – Account Manager odpowiedzialny za pozyskiwanie zleceń oraz współpracę ze strategicznymi partnerami.

Łukasz Piechota – wykształcenie wyższe. Dyrektor Europe-North-East International Association. Dyrektor Baltic Business Forum. Posiada doświadczenie w prowadzeniu konferencji, sympozjów, organizowaniu wydarzeń gospodarczych mających na celu wspomaganie rozwoju gospodarki w regionie. Współpracuje z urzędami na poziomie ministerialnym, wojewódzkim oraz z szerokim gronem instytucji pozarządowych.

Zaliczył cenną praktykę w biurze Europosła Bogusława Liberadzkiego w Brukseli i Strasburgu. Współpracował z politykami na międzynarodowym poziomie. Posiada doświadczenie w budowaniu marki i kampanii PR oraz umiejętności w projektowaniu grafiki z wykorzystaniem programu Adobe Ilustrator oraz InDesign.

Jego doświadczenie zawodowe to także wieloletnia współpraca z agencjami PR, firmami świadczącymi usługi obsługi konferencji, mediami i prasą.

Łukasz Piechota jest do państwa dyspozycji!

Zapraszamy do współpracy!
Nasz adres:
Kraków, ul. Wadowicka 12/151
30-415 Kraków
e-mail: office@balticbusinessmedia.eu
Tel:+48 570 464 329
Zapraszamy na www.balticbusinessmedia.eu
https://www.facebook.com/BBMedia2018/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Enter your keyword