Taking too long? Close loading screen.

CORPORATE IDENTITY – Identyfikacja wizualna firmy

CORPORATE IDENTITY – Identyfikacja wizualna firmy

CORPORATE IDENTITY – Identyfikacja wizualna firmy

PROJEKTY GRAFICZNE – BBM wykona je specjalnie dla Ciebie!

Nasi zdolni graficy przygotują dla Twojej firmy wszystko czego potrzebujesz, żeby dobrze się prezentować przed swoimi klientami. Wizerunek Twoich produktów lub usług dzięki nam wzniesie się na inny poziom. Zapraszamy! Współpracuj z nami, pomagaj potrzebującym!

Identyfikacja wizualna firmy to podstawa w procesie budowania skutecznej i celowej komunikacji z Twoim klientem – im bardziej Twoja marka jest rozpoznawalna, tym łatwiej do Ciebie trafić. To w konsekwencji przełoży się bezpośrednio na sprzedaż Twoich produktów i/lub usług.

W ramach oferty na stworzenie Corporate Identity (CI) dla Twojej firmy poza tradycyjnymi elementami takimi jak logotyp wraz z księgą znaku, papierem firmowym, formularzami do prezentacji dorzucamy specjalnie dla Ciebie również szablony do promocji online poprzez social media.

Każdy proces projektowania rozpoczynamy od analizy sytuacji bieżącej, a także identyfikacji Twoich potrzeb – pracujemy razem z Tobą, aby efekt końcowy był jak najlepszy. W ramach projektowania nasi eksperci służą również poradą na temat tego jak zrealizowany materiał promocyjny należycie wykorzystać.

Zapraszamy do współpracy!

Nasz adres:

Baltic Business Media

Kraków, ul. Wadowicka 12/151

30-415 Kraków

e-mail: office@balticbusinessmedia.eu

Tel:+48 570 464 329

Zapraszamy na www.balticbusinessmedia.eu

https://www.facebook.com/BBMedia2018/

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Enter your keyword