Taking too long? Close loading screen.

Budowanie brandów – hot marketing

Budowanie brandów – hot marketing

Budowanie brandów – hot marketing

Kontynuujemy prezentację najnowszych trendów marketingowych w 2019 roku. Dziś budowanie brandów!

Jeśli w 2019 roku sprzedajesz w internecie, ale nie masz zbudowanej marki, to najprawdopodobniej robisz to źle. Dlaczego? Bez marki, niepotrzebnie zwiększa się koszt pozyskania klienta.

Jeśli stoi za Tobą silna marka, opowiadasz ciekawą historię o tym, że od dziecka byłeś pasjonatem np. skarpetek i założenie sklepu było dla Ciebie największym marzeniem oraz przede wszystkim dowozisz dobry produkt, klient zacznie Cię rozpoznawać. Klient doda cię do swoich mediów społecznościowych i zacznie śledzić twoje poczynania. Powstaje relacja. Wówczas nie trzeba na nowo docierać do raz sprzedanego klienta, tradycyjnymi metodami płatnymi.

Zamiast tego, można  go poinformować o nowych produktach, wysyłając do niego maila, publikując podpromowanego posta na Facebooku, zdjęcie na Instagramie, czy tweetując o produkcie. Możliwości jest bardzo wiele i każda z nich jest tańsza, niż koszt pozyskania nowego klienta.

W niedalekiej przyszłości na rynku zostaną tylko marki. I to tylko te, które mają renomę i są sprawdzone, że dowożą produkt/usługi wysokiej jakości, przy najlepszej obsłudze klienta.

Zapraszamy do współpracy!

Nasz adres:

Baltic Business Media

Kraków, ul. Wadowicka 12/151

30-415 Kraków

e-mail: office@balticbusinessmedia.eu

Tel:+48 570 464 329

Zapraszamy na www.balticbusinessmedia.eu

https://www.facebook.com/BBMedia2018/

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Enter your keyword