Taking too long? Close loading screen.

Baltic Business Forum miejscem ekspozycji naszej oferty

Baltic Business Forum miejscem ekspozycji naszej oferty

Baltic Business Forum miejscem ekspozycji naszej oferty

Jak już informowaliśmy 11 edycja Baltic Business Forum odbędzie się w dniach od 10 do 12 kwietnia w Świnoujściu. Dlaczego to przedsięwzięcie jest ważne dla Baltic Business Media?

Z perspektywy spółki, Baltic Business Forum jest doskonałym miejscem ekspozycji oferty, promocji ekonomii społecznej realizowanej w skuteczny i profesjonalny sposób – Forum jest afiszem dla wszelkich projektów i działań dotyczących ekonomii społecznej, które przy wsparciu sponsorów i Partnerów organizacji współpracujących ze spółką mogą mieć znacząco łatwiejszą drogę do efektywnej realizacji.

Baltic Business Forum to również świetne pole do zbierania informacji i statystyk dotyczących prowadzenia działalności gospodarczej w segmencie eventów i usług promocyjnych, badania ciekawych rozwiązań i ich odbioru wśród grupy gości Premium.

Ideą BBF jest wzmacnianie współpracy gospodarczej w Regionie ABC: Adriatyk, Bałtyk, Morze Czarne. Obejmuje on zarówno państwa członkowskie Unii Europejskiej, jak i znaczące gospodarki, które nie należą do wspólnoty, takie jak Ukraina i Turcja.

Warunkiem współpracy w Regionie ABC jest budowanie infrastruktury transportowej i energetycznej, która tworzona na osi Północ-Południe, uzupełnia tradycyjne szlaki między Wschodem i Zachodem Europy. Takie inwestycje powstają dzięki funduszom UE, zaangażowaniu rządów, mobilizacji rynków kapitałowych, a także utworzeniu Funduszu Trójmorza.

Województwo Zachodniopomorskie i Świnoujście stały się hubem transportowo-energetycznym. Terminal LNG, wyjście gazowej Bramy Północnej, nowe gazociągi przesyłowe, farmy wiatrowe, tunel i terminal kontenerowy w Świnoujściu to wystarczające powody, by właśnie tu, w Świnoujściu, dyskutować o Polsce, Unii Europejskiej i Regionie ABC.

Zapraszamy do współpracy!
Nasz adres:

Baltic Business Media
Kraków, ul. Wadowicka 12/151
30-415 Kraków
e-mail: office@balticbusinessmedia.eu
Tel:+48 570 464 329
Zapraszamy na www.balticbusinessmedia.eu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Enter your keyword