Taking too long? Close loading screen.

Automatyzacja-skuteczny trend w marketingu

Automatyzacja-skuteczny trend w marketingu

Automatyzacja-skuteczny trend w marketingu

Kontynuujemy prezentację najnowszych trendów w marketingu 2019 r. Dziś automatyzacja.

Automatyzacja marketingu postępuje i będzie postępować w kolejnych latach. Już teraz algorytmy optymalizują kampanie lepiej od najlepszych specjalistów. Przyszłością są spersonalizowane komunikaty marketingowe, dynamicznie uszyte na miarę i celujące dokładnie w określoną osobę.

Firmy mają o użytkownikach internetu i potencjalnych klientach bardzo dużą ilość danych. Wiedzą co lubimy, czego potrzebujemy, z kim się spotykamy, jakich produktów używamy. Na podstawie tych danych, można nas sprofilować i wrzucić do określonych szufladek. Następnie stworzyć komunikat, który będzie tak skonstruowany, aby zadziałał na nas jak najbardziej perswazyjnie. Przyszłością są reklamy, które wiedzą czego chcemy i landing pages, z treścią stworzoną dokładnie pod potencjalnych klientów.

Jeszcze kilka lat temu potężne narzędzia z pogranicza sztucznej inteligencji były dostępne jedynie dla największych spółek ze szczytu listy Forbesa. Dziś, zaawansowane algorytmy są dostępne, za pośrednictwem agencji marketingu praktycznie dla każdego.

Zapraszamy do współpracy!

Nasz adres:

Baltic Business Media

Kraków, ul. Wadowicka 12/151

30-415 Kraków

e-mail: office@balticbusinessmedia.eu

Tel:+48 570 464 329

Zapraszamy na www.balticbusinessmedia.eu

https://www.facebook.com/BBMedia2018/

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Enter your keyword