Taking too long? Close loading screen.

A Wy jakie kubki macie w swoim biurze?

A Wy jakie kubki macie w swoim biurze?

A Wy jakie kubki macie w swoim biurze?

Ostatnio zastanawialiśmy się, czy do pracy lepiej przynieść swój ulubiony kubek, czy raczej powinny one być zapewnione przez pracodawcę.
Osobiste naczynie, z którego pijemy naszą codzienną, poranną kawę, wnosi trochę domowej atmosfery w miejsce pracy. Niektórzy pracodawcy mogą uznać, że to rozprasza pracowników, którzy powinni być przede wszystkim skoncentrowani na pracy.
Bo co jeśli nasz kubek ma dla nas jakieś znaczenie, bo był np. prezentem na dzień mamy, albo pamiątką z wyjątkowych wakacji i pewnego dnia go stłuczemy? Nie damy z siebie tego dnia 100%, bo będzie nam przykro z powodu straty czegoś, co umilało nam dzień.
Czy ich różnorodność w szafce nie wprowadza zbytniego chaosu i czy w ogóle ma znaczenie, z czego pijemy? Może lepiej, żeby te sentymentalne rzeczy znalazły swoje miejsce w domu, a w pracy zostały identyczne kubki z logo firmy, których los nikogo nie wzrusza.
Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Jesteście zwolennikami spersonalizowanych kubków, czy korzystacie z tych firmowych?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Enter your keyword